Čiobrelių muilas

ciobrelis

Čiobrelių muilas nustebins sodriu, stipriu čiobrelio aromatu. Nors čiobrelis į Lietuvą atkeliavo iš Azijos ir Pietų Europos, šiandien jis dažnas ir smėlingų Lietuvos pievų augalas, nuo seno pamėgtas lietuvių liaudies medicinoje ir virtuvėje dėl savo gydomųjų ir aromatinių savybių. Mokslininkai teigia, kad daugiau nei pusę čiobrelių eterinio aliejaus sudaro timolis ir linalolis. Šios medžiagos naikina kenksmingus mikroorganizmus, turi antibakterinių ir antiuždegiminių savybių. Naudodami šį muilą, ne tik nuplausite nuo veido, rankų, kūno per dieną susikaupusius nešvarumus ir kenksmingus organizmus, bet ir nuraminsite, sudrėkinsite bei pamaitinsite odą su muilo sudėtyje esančiais kokoso, alyvmedžių, saulėgrąžų aliejais.

6,00 

Šią savaitę alpakos laukia  lankytojų, REGISTRUOTIS NEREIKIA:

Šeštadienį (Gegužės 25d.) 11-15h
Sekmadienį (Gegužės 26d.) 11-15h
Šeštadienį (Birželio 1d.) VASAROS ATIDARYMO FIESTA
 
🦙Bilieto kaina 7Eur/lankytojui. Vaikai iki 2metų įleidžiami nemokamai.
🥕Maistas alpakoms 1Eur 
☀️Geru oru alpakos ganosi lauke, tad pasirūpinkite avalyne, kurios negaila išmurzinti. Jei oro sąlygos bus prastos su alpakomis bendrausime jų namuose
☕️Po edukacijos pas alpakas, mūsų krautuvėlėje galima atsigerti kavos, kakavos, arbatos, įsigyti alpakos vilnos gaminių ir kt.
 ‼️ Su gyvūnais ūkyje lankytis DRAUDŽIAMA‼️
‼  Prieš atvykstant susipažinti su ūkio taisyklėmis: