Play Video

Apie mus

Mes esame pirmasis alpakų ūkis Klaipėdos rajone! Ūkis „Čiobrelių rojus“ yra įsikūręs Kojelių kaime ir šiuo metu čia gyvena 18 alpakų. Ūkyje yra vedamos edukacijos, kurių metu lankytojai gali artimiau susipažinti su čia gyvenančiomis alpakėlėmis.

Mūsų šeima susidomėjo šiais įstabiais gyvūnais apsilankymo viename alpakų ūkyje metu. Ir tai išties buvo meilė iš pirmo žvilgsnio! 

Visas švelniąsias ūkio gyventojas apdovanojome jų individualias savybes atspindinčiais vardais, ilgai dirbome, bendravome, kad jos išmoktų pasitikėti žmonėmis ir džiugintų lankytojus savo draugija.  

Pirmieji pajutome alpakų auginimo išskirtinumus. Tai ne tik gyvūno priežiūra – kartu su alpakėlėmis praleistas laikas yra pati tikriausia terapija, gebanti grąžinti ramybę. 

Meilę įvairiems gyvūnams puoselėjame visą gyvenimą, o iki atsikraustant alpakėlėms, mūsų šeimoje jau augo du šunys ir pūstauodegis katinas. Šiandien namų ūkio senbuviai mielai leidžia laiką alpakų kompanijoje, o jų tarpusavio draugystė neša džiaugsmą visiems šeimos nariams. 

Mūsų alpakėlės

ciobrelis

Pupsė Hilary

skaityti daugiau

Kamila Audrey

skaityti daugiau

Marusia Lissie

skaityti daugiau

Mona Cindy LOU

skaityti daugiau

Kiti mūsų gyvūnai

Alpakos laukia lankytojų, REGISTRUOTIS NEREIKIA.

Mūsų darbo laikai  RUGSĖJĮ:
🌷Penktadienį (1d.) – 12-16 val

🌷Šeštadienį (9d.) – 11-15 val.

🌷Sekmadienį(10d.) – 11-15 val

🌷Šeštadienį (16d.) – 11-15 val

🌷Sekmadienį(17d.) – 11-15 val

🌷Sekmadienį(24d.) – 11-15 val

🌷Šeštadienį (30d.) – 11-15 val

 
🦙Bilieto kaina 7Eur/lankytojui. Vaikai iki 2metų įleidžiami nemokamai.
🥕Maistas alpakoms 1Eur.
☀️Geru oru alpakos ganosi lauke, tad pasirūpinkite avalyne, kurios negaila išmurzinti. Jei oro sąlygos bus prastos su alpakomis bendrausime jų namuose
☕️Po edukacijos pas alpakas, mūsų krautuvėlėje galima atsigerti kavos, kakavos, arbatos, įsigyti alpakos vilnos gaminių ir kt.
 ‼️ Su gyvūnais ūkyje lankytis DRAUDŽIAMA‼️
‼  Prieš atvykstant susipažinti su ūkio taisyklėmis: