Mūsų paslaugos

ciobrelis

Edukacijos

Apsilankyti ūkyje ir susipažinti su alpakėlėmis galima tik iš anksto užsiregistravus į edukacijas. 

Edukacijos metu atsakysime į visus Jums kylančius klausimus apie alpakas, taip pat galėsite pamaitinti ir nusifotografuoti su mūsų ūkio gyventojais.

alapaka su pavadeliu
ekskursijos i alpaku uki

ekskursijos

Atvykite aplankyti alpakėlių su savo bendraklasiais, susipažinkite su visais ūkio gyventojais, sužinokite daug įdomybių apie alpakas ir smagiai praleiskite laiką miško apsuptyje.

Iškylos

Pas mus galima išsinuomoti vietą savo iškylai! Čia rasite jaukų staliuką, prie kurio gali susėsti 8 žmonės, vaikų žaidimų aikštelę, galėsite išsinuomoti šašlykinę ir iškylauti alpakėlių draugijoje! 

iskylos stalo nuoma
isleistuves su gyvunais

išleistuvės

„Čiobrelių rojuje“ organizuojame darželio grupių ir ketvirtokų išleistuves! Įsimintiniausias akimirkas kviečiame praleisti kartu su alpakėlėmis miško pašonėje su būriu draugų.

Fotosesijos

Mūsų ūkyje galite rezervuoti laikus ir privačioms fotosesijoms. Fotosesijos gali vykti alpakų aptvaruose, taip pat miške ar pievoje galima fotografuotis su alpakų patinėliais.

fotosesijos alpaku ukyje
gimtadieniai ciobreliu rojuje

Gimtadieniai

Unikali proga atšvęsti gimtadienį kitaip! Atvykite su šeimyna ar draugų būriu, susipažinkite su alpakėlėmis ir mėgaukitės gamtos ramybe miškų apsuptyje.

Rezervuokite laiką gimtadienio šventei iš anksto!

Dienos stovykla

Vaikai didžiąją dalį savo laiko praleidžia mieste – eina į mokyklą, užsiima popamokine veikla, kai kurie ir gyvena mieste. O juk vasarą taip norisi ištrūkti į gamtą!!!
Turime šaunų pasiūlymą vaikams pailsėti nuo miesto šurmulio ir pasinerti į nuotykius gamtoje.

stovykla su alpakomis
ciobrelis

Alpakos laukia lankytojų, REGISTRUOTIS NEREIKIA.

Mūsų darbo laikai :
🌷Šeštadienį (3d.) 11-15h
🌷Sekmadienį (4d.) 11-15h
🦙Bilieto kaina 7Eur/lankytojui. Vaikai iki 2metų įleidžiami nemokamai.
🥕Maistas alpakoms 1Eur.
☀️Geru oru alpakos ganosi lauke, tad pasirūpinkite avalyne, kurios negaila išmurzinti. Jei oro sąlygos bus prastos su alpakomis bendrausime jų namuose
☕️Po edukacijos pas alpakas, mūsų krautuvėlėje galima atsigerti kavos, kakavos, arbatos, įsigyti alpakos vilnos gaminių ir kt.
 ‼️ Su gyvūnais ūkyje lankytis DRAUDŽIAMA‼️
‼  Prieš atvykstant susipažinti su ūkio taisyklėmis: