Čiobrelių rankų kremas

ciobrelis

Čiobrelių rankų kremas skirtas rankų prižiūrai, bet puikiai gelbsti ir tinkamas prižiūrėti pėdas, kulnus, kelius, alkūnes, nagų odeles. Gaminant šį kremą, naudojome pačius efektyviausius kietuosius aliejus- kakavos sviestą ir sviestmedžio aliejų, čiobrelių aliejų. Kremas – tirštas, bet nėra per daug riebus, lengvai odos pasisavinamas. Dėl savo koncentruotos, stiprios sudėties – gali būti naudojamas ir kaip „kaukė” ypač pažeistos odos vietoms puoselėti. Kremą praturtinome ūpą keliančiu, gaivos suteikiančiu čiobrelių aromatu. Patikėkite, šis kremas daro stebuklus.
Naudojimas: Kremu ištepkite problematiškesnes vietas, gerai įmasažuokite, tuomet leiskite jam pilnai įsigerti apie 20min. Jeigu rankos ar kulnai ypač sausi – galima užtepti storesnį kremo sluoksnį ir užsidėti medvilnines kojinaites ar pirštines nakčiai. Ryte oda jums padėkos, nes bus atsigavusi, pamaitinta, sudrėkinta ir akivaizdžiai suminkštėjusi, dings šerpetojimas.

10,00 

Šią savaitę alpakos laukia  lankytojų, REGISTRUOTIS NEREIKIA:

Šeštadienį (Balandžio 27d.) 11-15h
Sekmadienį (Balandžio 28d.) 11-15h
 
🦙Bilieto kaina 7Eur/lankytojui. Vaikai iki 2metų įleidžiami nemokamai.
🥕Maistas alpakoms 1Eur 
☀️Geru oru alpakos ganosi lauke, tad pasirūpinkite avalyne, kurios negaila išmurzinti. Jei oro sąlygos bus prastos su alpakomis bendrausime jų namuose
☕️Po edukacijos pas alpakas, mūsų krautuvėlėje galima atsigerti kavos, kakavos, arbatos, įsigyti alpakos vilnos gaminių ir kt.
 ‼️ Su gyvūnais ūkyje lankytis DRAUDŽIAMA‼️
‼  Prieš atvykstant susipažinti su ūkio taisyklėmis: