Čiobrelių lūpų balzamas

ciobrelis

Čiobrelių lūpų balzamas  puikiai tiks  nuo vėjo ir šalčio kenčiančioms lūpos – jos trūkinėja, kartais labai giliai, darosi šiurkšios, praranda sveiką, lygią išvaizdą. Šis rankų darbo balzamas su čiobreliais padarytas iš turtingiausių savo poveikiu aliejų ir kietųjų sviestų, vaškų – tai kakavos sviestas, ricinos aliejus, sviestmedis. Visi jie gausūs maitinamųjų elementų bei vitaminų E, D. Paminėti kietieji sviestai turi ir apsaugą nuo saulės, šalčio suteikiančią funkciją. Šis lūpų balzamas ne tik maloniai ir gaiviai kvepia jame naudojamas čiobrelių ekstraktu, bet yra supakuotas itin patogioje kasdien nešiotis pakuotėje. Tai mažytė, metalinė, atstumiamu dangteliu dėžute, neapsunkinanti kišenės ar rankinės.

Naudojimas: Lengvai pirštu paimkite nedidelį kiekį balzamo ir tepkite ant sausų, išdžiūvusių lūpų. Naudokite per dieną tiek, kiek jaučiate reikalinga. Nuolat varvančiai, paraudusiai panosei apsaugoti, rekomenduotumėme naudoti kitą mūsų produktą, Apsauginį balzamą panosei.

6,00 

Šią savaitę alpakos laukia  lankytojų, REGISTRUOTIS NEREIKIA:

Šeštadienį (Balandžio 27d.) 11-15h
Sekmadienį (Balandžio 28d.) 11-15h
 
🦙Bilieto kaina 7Eur/lankytojui. Vaikai iki 2metų įleidžiami nemokamai.
🥕Maistas alpakoms 1Eur 
☀️Geru oru alpakos ganosi lauke, tad pasirūpinkite avalyne, kurios negaila išmurzinti. Jei oro sąlygos bus prastos su alpakomis bendrausime jų namuose
☕️Po edukacijos pas alpakas, mūsų krautuvėlėje galima atsigerti kavos, kakavos, arbatos, įsigyti alpakos vilnos gaminių ir kt.
 ‼️ Su gyvūnais ūkyje lankytis DRAUDŽIAMA‼️
‼  Prieš atvykstant susipažinti su ūkio taisyklėmis: